Farklı Geceler Yaşamak İçin

Dünyayı gezmiş dolaşmış Ayşe Mücella ve Orhan İsbir çifti, evsahibi olarak gördükleri güzel şeyleri misafirlerini rahat ettirmek için cafelerinde hayata geçirmişler. Bodrum'un en elit projelerinde imzası olan mimar Orhan İsbir mesleki birikimini, Ayşe Mücella hanım ise sanatsal yönünü ortaya çıkararak bu mekanı oluşturmuşlar. Mekanın geniş bir bölümü atölyeye dönüştürülmüş, burada sanat çalışmaları yapılıyor, sergiler, sanat etkinlikleri düzenleniyor. İsteyen malzemelerini alıp burada resim yapıp, sanatsal objeler üretip, kitap okuyup cafe ve plajda güzel vakit geçirdikten sonra işlerini sergileyebiliyor. Ayrıca beğendiğiniz objeleri ve resimleri satın alabiliyorsunuz. Aşçıbaşı Mustafa Çetiner ve eşi Özlem Hanım hazırladıkları lezzetli özel yemeklerinden mükellef sofralar hazırlıyorlar. Snack yiyeceklerin yanında, Girit otlarından hazırlanmış hafif ve lezzetli mezeler ve spesiyallerinden somonla hazır-lanmış Gravleck ve barda taze meyvelerle hazıtrlanmış smoothie'ler ikram ediyorlar.

Akşamüzeri geleneksel Beş çayının yanında özel hazırlanmış cookie'ler, çörekve Cheescake'ler sunuluyor. Gündüzleri sizi dinlendirecek chill-out müzikler akşamları lounge, eskiler ve klasik müziğe ve tabii ki dansa dönüşüyor. Bazen bir flüt dinletisi ya da canlı gitar eşliğinde klasik nameler duyarsanız şaşırmayın. Dostlarınızla baş başa bu mekanda apartif kutlama veya akşam yemeği vermek isterseniz sizin için mekanı kapabiliyorlar.

Gürültüden uzak, huzurlu, sakin bir mekan Mu-Art Cafe ve Plaj. Seçkin bir kitleye hizmet veriyor ve hergün biraz daha adından sözediliyor.